reklama

Sport

nat2

Wciąż marzy o mistrzostwie świata (wywiad)

Złoto w układach, brąz w testach siły – to ostatnie osiągnięcia Natalii, która od lat reprezentuje radzyńskie środowisko Taekwon-Do. Obecnie na stałe mieszka w Warszawie, gdzie pracuje, jednocześnie studiując na Akademii Obrony Narodowej.

Opinie Young

frame

Witaj majowa jutrzenko!

We wtorek, 27 kwietnia radzyńscy licealiści uczcili rocznicę uchwalenia Konstytucji z 1791 roku. Pod okiem Ewy Skrzypczak przygotowali akademię upamiętniającą dzień 3 maja.

Felietony

fel

Na prośbę „radzyniaka” (felieton)

Pewien internauta o nicku „radzyniak” poprosił mnie na kolanach o komentarz dotyczący Sikorskiego, Rostowskiego, Belki. Tego ostatniego nigdy nie lubiłem, bo do dziś nie mogę zrozumieć, dlaczego zarobionymi w pocie czoła oszczędnościami muszę się dzielić z państwem.

Video

 

"Zwykłe" dobro

Coraz częściej słyszę głosy mówiące, że postępuje zdziczenie obyczajów, że powoli zło zaczyna triumfować i nasz świat się kończy. Kolejne tragedie, kolejne katastrofy... Apokalipsa.

Wieść gminna

frame

"Z tego pnia życia i wiary czerpiemy dzisiaj siły"

Tytułowe hasło ozdabia hol Zespołu Szkół w Wohyniu. To projekt nauczycieli i uczniów, który, jak mówiła dyrektor przedszkola Anna Kondraszuk, przypomina o ciekawej historii szkoły.