reklama

Sport

frame

Porządki w lidze Perełek

W lidze siatkówki 2 marca sporo się działo. Niestety nie tyle w grze, co w kwestiach organizacyjnych i dyscyplinarnych.

Opinie Young

frame

Gimnazjaliści zakończyli egzaminy

„Uff...” – takie westchnienie ulgi zapewne słychać było wczoraj w wielu gimnazjach w naszym powiecie. Trzeci i ostatni dzień egzaminów dobiegł końca, trzecioklasiści wykazali się swoimi umiejętnościami językowymi i o godz. 12.15 mogli z czystym sumieniem powiedzieć – jest już po wszystkim.

Felietony

fel

Bestia (felieton)

Na szczęście nie znam się na bestiach, choć oczyma wyobraźni już widzę, jak moi współbracia spod szyldu „cudowni” palą na stosie kolejny egzemplarz „Opinii”, żeby nie dowiedzieć się cząstki prawdy o sobie. Tej cząstki w zupełności nie związanej z rozpoznawalnością bestii.

Video

 

Inna perspektywa

Dla tych, którym wydaje się, że są w centrum świata, a sprawy, w które się angażują, są najważniejsze na świecie. Dla tych, którzy siedzą w pustych mieszkaniach lub paląc papierosa na balkonie patrzą na opustoszałe ulice i czują się przeraźliwie samotni.

Wieść gminna

art

Wybory sołtysa w Jaskach

Wieś Jaski w gm. Radzyń Podlaski czekają wybory nowego sołtysa. Poprzedni – Monika Kuć w lutym wysłała do gminy pismo z prośbą o przyjęcie jej rezygnacji z funkcji sołtysa. Powodem jest przeprowadzka i podjęcie pracy w Anglii.