reklama

Sport

art

UKS Wola Osowińska rozpoczęła sezon ligowy

Drużyna tenisowa UKS Wola Osowińska ma za sobą już dwa pierwsze mecze w II lidze. Choć tenisiści przegrali 9:1 z mocną drużyną Sygnału Lublin, to w kolejnym już meczu w II lidze z drużyną z LKS Zakrzówka, rozegranym już na swoim terenie 19 października, nie dali się pokonać.

Opinie Young

frame

Dzień Dziecka na Bulwarach

„Tego faktu nic nie zmieni, my jesteśmy solą ziemi! I po wszystkie nasze lata, zostaniemy światłem świata!” Takie było hasło przewodnie zorganizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie Młodych, koło Caritas, świetlicę parafialną i scholę działające przy parafii świętej Trójcy w Radzyniu festynu z okazji Dnia Dziecka.

Felietony

fel

Bestia (felieton)

Na szczęście nie znam się na bestiach, choć oczyma wyobraźni już widzę, jak moi współbracia spod szyldu „cudowni” palą na stosie kolejny egzemplarz „Opinii”, żeby nie dowiedzieć się cząstki prawdy o sobie. Tej cząstki w zupełności nie związanej z rozpoznawalnością bestii.

Video

Stawiamy na młodych :)

Wieść gminna

frame

Przecięcie wstęgi w Zespole Szkół w Białej

Po roku od rozpoczęcia inwestycji Zespół Szkół w Białej otworzył podwoje nowej części szkoły, z salami dla przedszkola, zerówki, kuchnią i stołówką. Uroczyste otwarcie nowego budynku odbyło się 4 czerwca.