reklama

Sport

frame

Wielki Finał Ligi Orlik Open

Upalna sobota 2 sierpnia była ostatnim dniem rozgrywek w ramach Ligi Orlik Open, współorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Szkołę Podstawową nr 1 w Radzyniu. 30-stopniowy upał nie przeszkodził piłkarzom w zaserwowaniu publiczności naprawdę dobrego spektaklu.

Opinie Young

frame

Muzyczny Świat Bajek

We wtorek 17 czerwca w sali koncertowej pałacu Potockich w Radzyniu odbył się koncert chóru Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Lipińskiego.

Felietony

fel

Artek bez portek (felieton)

Na antenie Polsatu oglądaliśmy ostatnio gorszące sceny, kiedy drobnej postury dziewczątko o afrykańsko brzmiącym imienio-nazwisku Rafalala oblała wodą dzielnego rycerza ze znanego rodu Zawiszów. Tenże rycerz nazwał maluśką - męską dziwką.

Video

 

Cały czas do przodu

Mamy zwyczaj narzekania. Praktycznie każdy z nas bez wyjątku. A to nudna praca, a to kiepska płaca, a to życiu uczuciowym nie do końca układa, a to sąsiad denerwuje od rana do nocy.

Wieść gminna

art

Widoczne oszczędności

Remont placówki Zespołu Szkół w Wohyniu kosztował gminę około 500 tysięcy złotych. Niemniej jednak inwestycja ta zapowiada oszczędności. Pierwsze z nich gmina odnotowała podsumowując sezon grzewczy w placówce.