reklama

Sport

frame

Czemiernicki Orzeł rozgromił zawodników Tura Turze Rogi

Ostatni mecz czemiernickiego Orła był inny od wcześniejszych. Piłkarze zagrali tak, jak to powinno być w każdym meczu. Oddali masę strzałów na bramkę przeciwnika. Obrońcy grali bez głupich wpadek. Pomocnicy rewelacyjnie podawali.

Opinie Young

frame

Festyn Rodzinny w przedszkolu

W ostatni piątek pracownicy i nauczyciele Przedszkola Miejskiego przy ul. Reja zafundowali mieszkańcom Radzynia wiele atrakcji, a to wszystko z okazji corocznego Festynu Rodzinnego.

Felietony

fel

Kto ja jestem?  Polak „mały” - felieton

Kto ty jesteś? Polak mały. Jaki znak twój? Orzeł biały. Tak zaczyna się wydany we Lwowie w 1900 roku „Katechizm polskiego dziecka” Władysława Bełzy. Wierszyk znany przez większość naszej społeczności, dlatego nie będę przytaczał jego treści w całości.

Video

 

Cały czas do przodu

Mamy zwyczaj narzekania. Praktycznie każdy z nas bez wyjątku. A to nudna praca, a to kiepska płaca, a to życiu uczuciowym nie do końca układa, a to sąsiad denerwuje od rana do nocy.

Wieść gminna

art

Jeden się wstrzymał,  reszta była za

Przy jednym głosie wstrzymującym się rada gminy zatwierdziła w ubiegłą środę absolutorium dla wójta Wiesława Mazurka. Żółtą kartkę pokazał jedynie radny Jacek Zabielski.