reklama

Sport

frame

Wielki turniej piłki ręcznej za nami!

W ostatni weekend od 7 do 9 marca na trzech halach sportowych w Ulanie-Majoracie i Radzyniu Podlaskim trwała zacięta walka młodych zawodników o puchary w III Międzynarodowym - XIII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców.

Opinie Young

frame

Dość tego! Tym razem się powieszę…

„Teraz już się nie zawaham. Jeśli mamy żyć tak marnie, jak żyjemy teraz – lepiej założyć sobie pętlę na szyję. Wiatr ciągle wieje nam w oczy. Nic się nie udaje, nic się nie układa po naszej myśli”. Tak mówił Jaśko, główny bohater sztuki „Zmęczony Diabeł”, którą wystawiła grupa teatru szkolnego.

Felietony

fel

Maska  (felieton)

Czasami spotykamy ludzi, którzy wydają się nam tak zwanymi „umiłowanymi braćmi”. Bo ładnie składają ręce do modlitwy. Ładnie czytają w Kościele ważne dla nas fragmenty Biblii. Obserwujemy ich gesty. Słuchamy, co mają do powiedzenia. Ile jest to wszystko warte, zaraz się dowiemy.

Video

 

Już czas...

 Czy zastanawiacie się czasem co tracimy w pędzie dzisiejszych dni? Naszym życiem rządzą zegarki. Goniąc za karierą, pieniędzmi, „lepszym życiem” łatwo przeoczyć drobiazgi które czynią nasz świat ładniejszym.

Wieść gminna

art

Zdjęli uchwałę, bo nie została skonsultowana w komisjach

Przyjęcie „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Radzyń Podlaski” było już w zasięgu ręki. Radni mieli je głosować na ostatniej, czerwcowej sesji.