reklama

Sport

frame

Orzeł wygrał ligę

Do ostatnich chwil nieznane były losy głównego trofeum – pucharu wójta Kazimierza Sobieszka. Z trójki najlepszych drużyn praktycznie każda miała szansę na tytuł najlepszej drużyny w tegorocznej odsłonie ligi halowej.

Opinie Young

harcerze-1

Harcerze z wizytą w przedszkolu

Dzieci z grup: Słoneczka, Pszczółki i Smerfy z Przedszkola Miejskiego miały interesujących gości z harcówki. Spotkały się z nimi zuchy Marta Zalewska i Wiktoria Dołęga wraz z drużynową Zuzanną Hołownią.

Felietony

fel

Prorok (felieton)

Rok w rok, nowy prorok. Jeszcze do niedawna to poseł Rębek miał poprowadzić nas do ziemi obiecanej. Był jedynym, który wywiódłby „swe dzieci”, czyli właśnie nas, z plag egipskich, które ogarniają nasze jestestwo. Niespodziewanie na scenie pojawił się nowy iluzjonista.

Video

 

"Zwykłe" dobro

Coraz częściej słyszę głosy mówiące, że postępuje zdziczenie obyczajów, że powoli zło zaczyna triumfować i nasz świat się kończy. Kolejne tragedie, kolejne katastrofy... Apokalipsa.

Wieść gminna

sol

Przegłosowali fundusz sołecki i liczą na zwroty

Sołtysi i radni podczas ostatniej sesji dyskutowali na temat sytuacji w sołectwach oraz problemach z jakimi borykają się mieszkańcy wsi. Był to wstęp do podjęcia uchwały w sprawie wydzielenia w budżecie gminy funduszu sołeckiego.