reklama

Sport

frame

Drużyna Cholewa/Batory zwyciężyła!

Ostatni dzień wakacji był jednocześnie ostatnim dniem rozgrywek siatkarskiego cyklu GP, który w tym roku objął aż dziewięć turniejów w różnych miejscach naszego powiatu. W klasyfikacji końcowej GP niby wszystko było jasne, ale nie obyło się bez niespodzianek.

Opinie Young

frame

Konkurs - XXV lat III RP

W radzyńskim I LO odbył się powiatowy konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, upamiętniający rocznicę częściowo wolnych wyborów z 1989 roku. Pierwszy etap składał się z kilkudziesięciu pytań zamkniętych.

Felietony

fel

Chłopaki nie płaczą! (felieton)

Fajny ten Radzyń. Młodzi mówią, że mizeria, nic się nie dzieje. Trudno mi z nimi polemizować, bo młodzi wobec nas starych, zawsze będą mieć wygórowane oczekiwania. Też taki byłem. Później to się nieco zmienia. Młodzi dorastają, i wkurzają ich młode pociechy, które ciągle czegoś chcą. Taki świat i taka kolej rzeczy.

Video

 

Już czas...

 Czy zastanawiacie się czasem co tracimy w pędzie dzisiejszych dni? Naszym życiem rządzą zegarki. Goniąc za karierą, pieniędzmi, „lepszym życiem” łatwo przeoczyć drobiazgi które czynią nasz świat ładniejszym.

Wieść gminna

art

Fundusz sołecki na drogi

Ponad 182 tysiące złotych wyodrębniono w przyszłorocznym budżecie gminy na fundusz sołecki dla 9 wsi. Do końca września rady sołeckie miały złożyć wnioski, w których określiły na co przeznaczone dla wsi kwoty zamierzają wydać.