reklama

Sport

frame

Biały Dźwiedź” po raz piąty!

Pierwsza niedziela wakacji w kalendarzu imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zarezerwowana została na wyjątkowy turniej siatkówki plażowej. „Biały Dźwiedź” w minioną niedzielę odbywał się już po raz piąty, a zawodnicy tradycyjnie walczyli w kategorii mikstów (par mieszanych) oraz rodzinnej (małżeństwa, rodzeństwa lub rodzic z dzieckiem).

Opinie Young

frame

Festyn Rodzinny w przedszkolu

W ostatni piątek pracownicy i nauczyciele Przedszkola Miejskiego przy ul. Reja zafundowali mieszkańcom Radzynia wiele atrakcji, a to wszystko z okazji corocznego Festynu Rodzinnego.

Felietony

fel

"Bez twarzy, a niewykluczone, że i bez duszy" (felieton)

Wypowiedzi radnego miejskiego Ejsmonta o odstrzeliwaniu kotów oraz posła Rębka o mordowanych siostrzyczkach i braciszkach, najlepiej oceniać na płaszczyźnie, „złotej myśli” szesnastego prezydenta Stanów Zjednoczonych Abrahama Lincolna –„Lepiej jest milczeć,...

Video

 

Inna perspektywa

Dla tych, którym wydaje się, że są w centrum świata, a sprawy, w które się angażują, są najważniejsze na świecie. Dla tych, którzy siedzą w pustych mieszkaniach lub paląc papierosa na balkonie patrzą na opustoszałe ulice i czują się przeraźliwie samotni.

Wieść gminna

frame

I CAN BE A STAR” w Ulanie-Majoracie

Organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Ulanie-Majoracie konkurs piosenki angielskiej cieszy się rosnącą popularnością. To siódma już odsłona imprezy, w ubiegłym roku zgłosiło się sześćdziesięciu jeden wykonawców w różnych kategoriach.