reklama

Sport

frame

Udany debiut w Ustrzeszy

W niedzielę 3 sierpnia GP Powiatu zawitało do następnej miejscowości gminy Radzyń Podlaski i zgodnie z oczekiwaniami był to turniej na piątkę. Tym razem turniej odbył się w Ustrzeszy, choć nie było to w planach.

Opinie Young

frame

Puchar starosty dla radzyńskich żaków

Cóż to były za emocje. Dwanaście drużyn, które toczyły sportowe zmagania przez cały dzień. Kibicujący rodzice i tylko jedno pierwsze miejsce i puchar starosty.

Felietony

fel

"Bez twarzy, a niewykluczone, że i bez duszy" (felieton)

Wypowiedzi radnego miejskiego Ejsmonta o odstrzeliwaniu kotów oraz posła Rębka o mordowanych siostrzyczkach i braciszkach, najlepiej oceniać na płaszczyźnie, „złotej myśli” szesnastego prezydenta Stanów Zjednoczonych Abrahama Lincolna –„Lepiej jest milczeć,...

Video

 

"Zwykłe" dobro

Coraz częściej słyszę głosy mówiące, że postępuje zdziczenie obyczajów, że powoli zło zaczyna triumfować i nasz świat się kończy. Kolejne tragedie, kolejne katastrofy... Apokalipsa.

Wieść gminna

art

Dostali na oddziały przedszkolne

 Radni zatwierdzili uchwałą realizacje projektu modernizacji oddziałów przedszkolnych z pieniędzy unijnych, w ramach programu wyrównywania szans. Gmina nie poniosła w związku z realizacją tego projektu żadnych kosztów.