reklama

Sport

frame

Kolejny sukces pływaków z MULKS „Technik – Orion”

W niedzielę 18 maja grupa zawodników trenera Jacka Dęskiego wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Miasta Biała Podlaska w Pływaniu. Zawody zorganizował Zakład Pływania i Ratownictwa Wodnego oraz Klub Sportowy AZS AWF Biała Podlaska. Dwóch radzyńskich zawodników stanęło na podium.

Opinie Young

frame

Baśniowy Dzień Kobiet

Specjalnym przedstawieniem pt. „Kopciuszek”, przygotowanym pod kierunkiem Grażyny Korneszczuk, dzieci z grupy II z Filii nr 1 Przedszkola Miejskiego postanowiły uczcić Dzień Kobiet.

Felietony

fel

Sala polityczna!!! (felieton)

Tak właśnie od pewnego czasu powinna się nazywać sala parafialna przy kościele Świętej Trójcy, gdzie poseł Rębek otumaniał politycznie „licznie zgromadzonych” zwolenników jego samego hasłem, że „bez radykalnych, ale przeprowadzonych demokratycznie zmian, nie ma mowy, byśmy mogli tu żyć normalnie”.

Video

 

A Ty w którą stronę patrzysz?

Z roku na rok po naszych ulicach porusza się coraz więcej samochodów. Niektórzy z nas nie wyobrażają sobie życia bez auta, a dla większości brak własnego środka transportu byłaby dużym utrudnieniem.

Wieść gminna

frame

Cztery szkoły w turnieju w Branicy

Już dziewiąty raz SP w Branicy Radzyńskiej była gospodarzem IX Gminnego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – jednego z etapów Ogólnopolskiego Turnieju z BRD.