reklama

Sport

frame

Udany debiut w Ustrzeszy

W niedzielę 3 sierpnia GP Powiatu zawitało do następnej miejscowości gminy Radzyń Podlaski i zgodnie z oczekiwaniami był to turniej na piątkę. Tym razem turniej odbył się w Ustrzeszy, choć nie było to w planach.

Opinie Young

frame

Prezentowali zaplecze dydaktyczne

Absolwenci gimnazjum, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o dalszej ścieżce swoje kariery mogli zapoznać się z zapleczem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskich.

Felietony

fel

A u nas na wsi gadali... - felieton

Mój ulubiony portal patriotyczny uprzejmie doniósł, bo ma to we krwi, że w Lublinie odbyła się I Konferencja Samorządowa Prawa i Sprawiedliwości. I nie byłoby w tym nic interesującego, gdyby nie informacja, że uczestnikiem tegoż jakże ważnego spotkania dla losów kraju był ...

Video

 

A Ty w którą stronę patrzysz?

Z roku na rok po naszych ulicach porusza się coraz więcej samochodów. Niektórzy z nas nie wyobrażają sobie życia bez auta, a dla większości brak własnego środka transportu byłaby dużym utrudnieniem.

Wieść gminna

frame

Dziękowali za plony w święto patrona parafii

To już tradycja, że dożynki w gminie Czemierniki obchodzone są zawsze 25 sierpnia, w dniu święta patrona czemiernickiej parafii. W tym roku mieszkańcy gminy zebrali się na głównym placu Czemiernik w zwykły roboczy dzień, by podziękować za tegoroczny zbiór i razem świętować zakończenie pracy przy żniwach.