reklama

Sport

frame

Udany debiut w Ustrzeszy

W niedzielę 3 sierpnia GP Powiatu zawitało do następnej miejscowości gminy Radzyń Podlaski i zgodnie z oczekiwaniami był to turniej na piątkę. Tym razem turniej odbył się w Ustrzeszy, choć nie było to w planach.

Opinie Young

frame

Drugi dzień zmagań

Dzisiaj drugi dzień zmagań gimnazjalistów. Tym razem abiturienci piszą egzamin z części matematyczno – przyrodniczej. W tej części uczniowie rozwiązywać będą dwa bloki zadań.

Felietony

fel

Chłopaki nie płaczą! (felieton)

Fajny ten Radzyń. Młodzi mówią, że mizeria, nic się nie dzieje. Trudno mi z nimi polemizować, bo młodzi wobec nas starych, zawsze będą mieć wygórowane oczekiwania. Też taki byłem. Później to się nieco zmienia. Młodzi dorastają, i wkurzają ich młode pociechy, które ciągle czegoś chcą. Taki świat i taka kolej rzeczy.

Video

 

"Zwykłe" dobro

Coraz częściej słyszę głosy mówiące, że postępuje zdziczenie obyczajów, że powoli zło zaczyna triumfować i nasz świat się kończy. Kolejne tragedie, kolejne katastrofy... Apokalipsa.

Wieść gminna

frame

Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej najlepsza w BRD!

W środę 21 maja 2014 r. w Zespole Szkół nr 2 w Łęcznej odbyły się eliminacje wojewódzkie XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych.