reklama

Sport

frame

Triumfujący Absolwent

W niedzielne popołudnie 10 sierpnia klub Absolwent Domaszewnica zmierzył się z Wóldom Wólka Domaszewska. Gospodarzami był zespół z Wólki. O godz. 17.00 zawodnicy i zgromadzeni kibice usłyszeli gwizdek rozpoczynający spotkanie.

Opinie Young

frame

Młodzi - aktywni.

We czwartek, 3 kwietnia w Gimnazjum nr 1 w Radzyniu Podlaskim odbyła się debata, skierowana do wszystkich chętnych. Jedną z poruszanych na niej kwestii była rola i aktywność młodzieży w społeczeństwie. Pytania przygotowały dwie uczennice gimnazjum - Agata Grudzień oraz Olga Śliwińska.

Felietony

fel

Po wyborach Trochę (felieton)

Państwa chyba zaskoczę, bo uważam, że są pewne grupy zadowolone po wyborach do Parlamentu Europejskiego. I może nie chodzi tu o grupy społeczne, ale na pewno zawodowe. Strażacy.

Video

 

Już czas...

 Czy zastanawiacie się czasem co tracimy w pędzie dzisiejszych dni? Naszym życiem rządzą zegarki. Goniąc za karierą, pieniędzmi, „lepszym życiem” łatwo przeoczyć drobiazgi które czynią nasz świat ładniejszym.

Wieść gminna

DSC07832

Reprezentacja do powiatu wybrana

W gminnych eliminacjach XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego udział wzięło 22 recytatorów, którzy zostali wysłuchani przez jury w składzie: Zofia Goławska wieloletni pedagog, obecnie członek zarządu powiatu w Radzyniu Podlaskim, Katarzyna Wileńska...