reklama

Sport

frame

Udany debiut w Ustrzeszy

W niedzielę 3 sierpnia GP Powiatu zawitało do następnej miejscowości gminy Radzyń Podlaski i zgodnie z oczekiwaniami był to turniej na piątkę. Tym razem turniej odbył się w Ustrzeszy, choć nie było to w planach.

Opinie Young

frame

Gimnazjaliści walczą o wyniki

Czarno-białe stroje, odrobina bladości na twarzach, gorączkowe porządkowanie zdobytej przez trzy lata wiedzy – w szkołach w całej Polsce dziś zapanował najpierw szum, a później atmosfera skupienia.

Felietony

fel

Wybraniec! (felieton)

Ostatni tekst zacząłem zdaniem: „Fajny ten Radzyń”. Dzisiaj dodam: „także dziwny”. Pochwaliłem ostatnio „Wspólnotę Radzyńską” za to, że umieściła na swoim portalu całość debaty o pałacu w formule do odsłuchania. Dalej podtrzymuję, że był to dobry pomysł, bo debata to nie tylko suchy przekaz wypowiedzianych kwestii.

Video

 

"Zwykłe" dobro

Coraz częściej słyszę głosy mówiące, że postępuje zdziczenie obyczajów, że powoli zło zaczyna triumfować i nasz świat się kończy. Kolejne tragedie, kolejne katastrofy... Apokalipsa.

Wieść gminna

frame

Po raz pierwszy przyjęli Chrystusa

W sobotę 3 maja, w parafii świętego Filipa Neri w Kąkolewnicy odbyła się uroczystość przyjęcia I Komunii. Do sakramentu przystąpiło 52 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kąkolewnicy i Żakowoli Poprzecznej. Mszę św. sprawował wikariusz parafii ks. Grzegorz Suwała.(inka)