reklama

Sport

frame

Czemiernicki Orzeł pokonał GLKS Roskosz Grabanów 4:1

W niedzielnym meczu (22.06) seniorzy musieli wygrać, aby awansować do Ligi Okręgowej. I tak właśnie się stało! Podopieczni Konrada Łabęckiego wygrali po dość emocjonującym spotkaniu 4:1.

Opinie Young

frame

Dziennikarze „Viva!” w LO

Magdalena Micuła i Sergiusz Pinkwart są dziennikarzami. Od kilkunastu lat związani z poczytnymi tytułami, takimi jak Viva!, Gala czy PANI. Sergiusz przeprowadził kilkaset wywiadów z hollywoodzkimi gwiazdami formatu Johnego Deepa, Angeliny Jolie, czy Brada Pitta.

Felietony

fel

Kwestie wiary i nie tylko (felieton)

Dużo mówi się ostatnio o wierze, o Kościele w Polsce. Również zapragnąłem zabrać głos w tej sprawie. Na początek jednak kilka wypowiedzi. Jakiś czas temu ksiądz Stanisław Małkowski głosił w Poznaniu na ambonie, że życie w Polsce jest niemożliwe.

Video

 

"Zwykłe" dobro

Coraz częściej słyszę głosy mówiące, że postępuje zdziczenie obyczajów, że powoli zło zaczyna triumfować i nasz świat się kończy. Kolejne tragedie, kolejne katastrofy... Apokalipsa.

Wieść gminna

frame

Gimnazjum z Czemiernik w finale wojewódzkim

Drużyna z Czemiernik będzie reprezentować powiat w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.